JWGC 1999 Terlet

Deelnemers Tulip Tournament 1999

1st WORLD JUNIOR GLIDING CHAMPIONSHIPS 1999

Alle deelnemers

17 juni  1999

LAND KLASSE PILOOT VLIEGTUIG

WEDST#

 
Australia club Lisa Turner std. libelle

1

Czech Republic club Martin Hrivna VSO 10

F8

2

Martin Koci ASW 15B

X

3

Karel Mares VSO 10

62

4

standard Jaroslov Tomana Discus CS

5

Denmark club Thorsten Mauritsen std. libelle

L4

6

Mette S. Pedersen std. libelle 201

XS

7

standard Elmgaard Steen LS-8a

SE

8

Thomas Vestergaard Discus CS

BH

9

Thomas Nielsen LS-8a

5F

10

Finland club Panu Mertamo

11

standard Kristian Roine LS-8

N9

12

Pekka Voti LS-8

TU

13

Timo Manninen ASW 24w

PP

14

France club Pierre Jambon Pegase c101a

B 904

15

Erwan Legoff Pegase c101

E1

16

standard Olivier Darroze LS-8

EU

17

Philippe de Pechy LS-8

2M

18

Germany club Tobias Meyer ASW 15

67

19

Robert Scheiffarth ASW 19b

1S

20

Ralf Kretschmer std. cirrus

X4

21

standard Mario Kiessling (EC ’97) Discus 2a

AK

22

Gunther Stahl Discus 2b

D2

23

Carsten Kopsieker Discus 2a

Y1

24

Dirk Landmesser LS-8

NRW

25

Great Britain club Jeremy Hood std. cirrus

152

26

Owain Walters

27

Peter Masson DG 101

EKP

28

standard Jay Rebbeck LS-8

232

29

Luke Rebbeck ASW 24

96

30

David Allison LS-8

LS8

31

Hungary club Zoltan Kore (??????) ??????????????

?????????

32

Italy standard Giorgio Ballarati

33

Lithuania club Mindaugas Zaliukas Jantar std-3

DB/BF

34

Rasmus Balsevicius Jantar std.

FM

35

Tomas Kuzmickas Jantar std-3

BG

36

Netherlands club Sander ‘t Hart ASW 19 M3

37

Jeroen Verkuil Cirrus 75 LP

38

Michiel Roelofs ASW 19

39

standard Remco Kool Discus CS WL E1

40

David Muller ASW 24 EJ

41

Francois Jeremiasse LS-8 H8

42

New Zealand club Kirk Davis ASW 19

YX

43

Norway club Jostein Dosen ASW 15b

DB

44

Thomas Hansen ASW 15

GL

45

Poland club Robert Sliwinski

46

Michat Smorawski Jantar std-2

LB

47

Michat Kuta

48

standard Karol Staryszak SZD-55

BD

49

Arkadiusz Downar SZD-55

BC

50

Patryk Michalak) SZD-55

AC

51

Slovakia standard Maros Divok Discus b

L7

52

Slovenia club Vros Bergant DG-101G

E2

53

Matej Kosaber DG-100

CX

54

Luka Znidarsic Open Cirrus

LZ

55

standard Andrej Kolar DG-300

A9

56

Boris Zorz DG-300

E3

57

South Africa club Frank Kienhofer

58

Nico Le Roux

59

Switzerland club Cristophe Leuenberger LS-4

A3

60

Pascal Jermann LS-4

9D

61

standard Rolf Friedli LS-8

CE

62

Martin Buehlmann SZD-55

99

63

Sweden standard Per Westling LS-8

LX

64

Erik Johansson

65

Sarah Young ASW 24 wl

PD

66

USA club Dan Sorenson std. libelle

67

Tim Hanke std. libelle

68

standard Elizabeth Schwenkler Discus

69

Joseph Walter

70

 

17-06-99 :

Total : 70 pilots, 20 countries.

36 club, 34 standard

[Reactie plaatsen...] - [Scroll naar boven...]
Onze prestaties worden mede mogelijk gemaakt door
Top Meteo